Трамп заявив, що не визнає поразки на виборах президента США

Трамп заявив, що не визнає поразки на виборах президента США
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трамп виступив з телезверненням до нації, заявивши, що не визнає своєї поразки на минулих президентських виборах.

Трамп назвав вибори шахрайством: “Чого ніколи раніше не було. Спостерігачам не дозволили стежити за виборами, це незаконно. Вибори були сфальсифіковані, всі знають про це”.

Loading...

Він також заявив, що ЗМІ і суди знають, хто виграв вибори, але не визнають цього:

“У підсумку я готовий визнати будь-які точні результати. Сподіваюся, що Байден теж. Є десятки тисяч голосів, здатні змінити підсумки голосування в штатах. Деякі заявляють, що це приголомшливо, але вже пізно міняти результати виборів. Звичайно, багато часу потрібно для точного визначення і сертифікації переможця. Не дозволяйте іншим вкрасти у вас вибори “, – говорить діючий президент США.

Окремо він “відкрив очі” американцям на те, що “жоден штат не перевіряє громадянство перед голосуванням”. Сам він це назвав національною ганьбою.

Як повідомлялося раніше, Джо Байден, який ось-ось стане 46 президентом США, зламав ногу в кількох місцях, граючи зі своєю собакою.

Генерал-лейтенант, колишній командувач сухопутними військами США в Європі Бен Ходжес вважає , що адміністрація демократа Джо Байдена буде більш жорсткою по відношенню до Росії, але і від України вимагатимуть проведення більш потужних реформ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...