У Польщі вибачилися за “визнання” Криму частиною Росії

У Польщі вибачилися за “визнання” Криму частиною Росії
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Муфтій Польщі Томаш Мишкевич вибачився за скандальний календар з “російським” Кримом. Нагадаємо, напередодні релігійне Об’єднання мусульман видало календар з мечетями в Криму – український півострів був вказаний частиною Російської Федерації.

Він назвав інцидент редакційної помилкою, зазначивши, що підписи в календарі вже виправили:

Loading...

“Я висловлюю глибокі співчуття і прошу вибачення у всіх, хто відчував себе скривдженим за це. Очевидно, сталася помилка. Я не хочу звинувачувати себе чи когось тут: це серйозна помилка, якої не повинно було трапитися, але вона сталася. Редакційна помилка пройшла на етапі розробки, фатальний автоматизм письменника і перенесення назви “(Російська Федерація)” з’явився на інших сторінках календаря, за що ще раз прошу вибачення “.

Він також додав, що у організації “не було мети створювати додаткову напруженість і без того в складній політичній ситуації”:

“Ми всі підтримуємо вільний Крим, який так важливий для всіх татар, в тому числі для польсько-татарської громади. Мені дуже шкода, що стався такий неприємний інцидент, тим більше, що релігійний союз мусульман в Республіці Польща був і залишається аполітичним. Одна з наших основних цілей – відстоювати право мусульманської громади на релігійну практику, недоторканність релігійних об’єктів і кладовищ “.

Тим часом в Росії депутати підтримали закони, які передбачають штрафи і навіть позбавлення волі до десяти років за заклики і спроби відчуження території РФ. Мова в першу чергу йде про Крим.

Також повідомлялося, що BMW позначила на своїх картах Крим частиною Росії. У компанії заявили, що ведуть постійну роботу по оновленню картографічних даних навігаційних систем, в тому числі з урахуванням законодавства країни/регіону, де автомобіль купується або експлуатується. Також вже надійшли Nissan і Volkswagen.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...