Українцям дозволили не дотримуватися комендантської години на відпочинку в Туреччині

Українцям дозволили не дотримуватися комендантської години на відпочинку в Туреччині
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Туристам в Туреччині дозволили не дотримуватися комендантської години і обмежень, які були введені місцевим урядом восени через сплеск коронавірусу .

Таку заяву зробив міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Ерсой, передає РІА Новини.

“Обмежувальні заходи, прийняті Туреччиною в зв’язку з пандемією, туристів не стосуються, тому комендантська година теж до них не відноситься”, – сказав Ерсой.

Також за його словами, в Туреччині не будуть ще більше посилювати карантин, оскільки уряд поступово бере ситуацію під контроль.

Чиновник озвучив і першу інформацію про масової вакцинації від COVID-19.

“Перший етап підготовки до вакцинації ми закінчили, в Туреччину доставлять 50 мільйонів доз вакцини, і держава на безкоштовній основі у швидкому режимі почне вакцинацію – буквально протягом 7-10 днів. Ми сподіваємося, що після цього число захворювань COVID-19 швидко піде на спад, і протягом місяця проблема пандемії буде вирішена”, -сказав він.

Як ми вже розповідали раніше, українські епідеміологи в один голос говорять, що в країні потрібно оголошувати локдаун, оскільки тільки він здатний реально зупинити стрімке поширення COVID-19.

А міністр культури Олександр Ткаченко закликає українців масово відвідувати кафе, музеї і театри, так як він упевнений, там дотримуються всі карантинні обмеження.

Джерело: Народна Правда