Як оформити субсидію онлайн: детальна інструкція

Як оформити субсидію онлайн: детальна інструкція
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Оформити субсидію в Україні можна онлайн, що особливо актуально під час пандемії COVID-19.

Для перевірки субсидії онлайн, необхідно зайти на сайт subsidii.ioc.gov.ua.

Loading...

Там потрібно ввести свою адресу: область, населений пункт, вулицю, номер будинку і квартири.

Варто враховувати, що в реєстрі містяться тільки ті домоволодіння, які пройшли всі необхідні процедури: подали заяву на субсидію, декларацію доходів і витрат сім’ї, або договір оренди (найму) та отримали підтвердження від соціальних служб. Решта адрес не буде відображатися в списку пошуку.

У правій частині вікна повинна відобразитися інформація про стан субсидії (активна / неактивна), останні два номери заяви на отримання, місячний і річний розмір допомоги, місце розташування особової справи, населений пункт.

Щоб оформити субсидію онлайн, необхідно перейти за посиланням subsidii.mlsp.gov.ua. Послуга вимагає верифікації: поштою (з подачею документів в паперовому вигляді), ЕЦП або Bank ID. При виборі двох останніх способів верифікації, подати заяву можна буде повністю онлайн, заповнивши бланк і декларацію.

Про результат перевірки та видачу / відмову в субсидії заявника повинні по телефону повідомити органи соціального захисту.

Як оформити субсидію онлайн: детальна інструкція

Як повідомлялося раніше, У Міністерстві енергетики України заявили, що електроенергія для населення повинна подорожчати. Швидше за все на нові тарифи слід чекати в першій половині 2021 року. Виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрія Бойко заявив, що нинішні показники, коли фізичні особи сплачують по 90 копійок за кіловат (за перші 100 кіловат споживання) є вкрай низькими.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...