Чернишов Олексій Михайлович

Чернишов Олексій Михайлович
Автор Желізняк Олександр в Досьє

Посада: Голова Київської обласної державної адміністрації

На посаді: з 28 жовтня 2019 року.

На позачерговому засіданні Верховної Ради України 4 березня 2020 увійшов до оновленого складу Кабінету Міністрів України. В уряді прем’єр-міністра Дениса Шмигаля Олексій Чернишов – міністр розвитку громад і територій України.

Дата народження: 4 вересня 1977 р.

Звинувачення у корупції:

Олексій Чернишов замішаний у виведенні коштів, отриманих від реалізації на ринку «Барабашово» контрабандних товарів, в офшорні компанії.

Критичні матеріали в ЗМІ:

Пов’язаний з засновником концерну «АВЭК» Олександром Фельдманом, зараз – народним депутатом від «Опозиційною платформи – За Життя».

Для нереалізованого проекту «Київська Бізнес Гавань», ініціатором якого в 2013 р. став Олексій Чернишов, треба було 330 га муніципальної землі і окреме комунальне підприємство.

Олексій Чернишов пов’язаний з українсько-російським бізнесменом Павлом Фуксом, який, зокрема, відомий як власник мільярдних боргів київського метрополітену.

Колишній народний депутат Сергій Лещенко пов’язує нового київського губернатора з Ігорем Коломойським.

Кримінальні та адміністративні провадження:

В 2019 р. прокуратурою Харківської області порушено два кримінальних провадження за фактами самоуправства на ринку «Барабашово» з боку власників концерну «АВЭК» Олександра Фельдмана і Олексія Чернишова.

Джерело: Народна Правда