ФОПи перекрили рух у центрі Києва, почалися зіткнення

ФОПи перекрили рух у центрі Києва, почалися зіткнення
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Києві триває акція протесту руху “SaveФОП” – підприємці проти введення касових апаратів – напередодні парламент відстрочив їх введення до 2022 року з виключенням деяких випадків . Вони намагаються заблокувати проїзд транспорту в урядовому кварталі.

Про це повідомляє Telegram-канал “Политика Страны”.

Loading...

Мітингувальники перекрили рух по вулицях Шовковична та Грушевського. Канал повідомляє, що на акцію протесту приїхало близько 3 тисяч чоловік.

Українці намагаються заблокувати проходи до будівлі парламенту, вони вимагають від депутатів ухвалення потрібних їм законопроектів. Поліція в свою чергу встановила живі коридори, щоб народні обранці могли вільно проходити.

Також повідомляється, що учасники мітингу намагаються знести паркан. У відповідь поліція вже почала затримання.

Додамо, акцію протесту анонсував лідер руху “SaveФОП” Сергій Доротич. Частина протестуючих ночує під Верховною Радою з вівторка.

Нагадаємо, 3 грудня з протестами до Верховної Ради прийшли профспілки. Учасники мітингу вимагали відкликати з парламенту законопроекти, які вони вважають антисоціальними і антипрофспілкові. Активісти вимагали виконати зобов’язання щодо належного фінансування державних підприємств, в першу чергу оборонного комплексу, космічного і авіабудування, машинобудівного комплексу і агропромислового комплексу, забезпечити достатнє фінансування медицини, освіти і культури.

Раніше українські профспілки заявляли , що їхні акції спрямовані проти проекту Держбюджету-2021.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...