Названі найбезпечніші країни для туристів

Названі найбезпечніші країни для туристів
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Медична та туристична організація International SOS представила список найбезпечніших і небезпечних для подорожі країн.

Експерти рекомендують їздити в країни північної Європи: Ісландія, Нoрвегія, Данія і Фінляндія.

Loading...

Відзначимо, аналітики оцінювали держави з точки зору політичної нестабільності (ймовірність тероризму, мітингів, заворушень і воєн), соціальних хвилювань (включно з релігійним, общинним та етнічним насильством), а також кількості злочинів насильницького характеру і дрібного хуліганства. Крім того, в рейтингу враховували надійність транспортної інфраструктури, ефективність служб безпеки і екстрених служб і вразливість територій до стихійних лих.

International SOS розподілила всі країни по 5 категоріям. Найбезпечніші – зелені, найнебезпечніші – темно-червоні (бордові).

Експерти рекомендують подорожувати по Швейцарії, Словенії, Люксембургу та островів Гренландія і Шпіцберген. Також не небезпечно дивитися країни західної Європи, Великобританію, Канаду Австралію і США.

Україна ж в цьому списку в “помаранчевій” зоні – середній рівень безпеки. При цьому Донецька і Луганська області виділені темно-червоним (найнебезпечнішим) кольором, що ставить нашу країну в один ряд з: Лівією, Малі, Афганістаном, Сирією, Іраком, Сомалі та іншими небезпечними країнами.

Названі найбезпечніші країни для туристів

Нагадаємо, 2 грудня карантин вихідного дня скасували, повернувши в Україні карантинні обмеження помаранчевої зони на території всієї країни.

При цьому, незважаючи на складну ситуацію з COVID-19, Міністерство охорони здоров’я продовжує відкладати локдаун.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...