Смертельна перестрілка на кордоні України і Росії: з’явилися важливі подробиці

Смертельна перестрілка на кордоні України і Росії: з’явилися важливі подробиці
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Росії не змогли підтвердити факт перестрілки на кордоні з Україною і спробу її незаконного перетину. Також на зустрічі представників України і Росії не змогли надати інформацію про нібито загиблого при затриманні.

Loading...

Подробиці повідомили на сайті Державної прикордонної служби.

Так, після появи інформації про перестрілку на кордоні українська сторона направила загони на відповідну ділянку в Сумській області. Прикордонники не виявили факти порушення кордону, а також не знайшли підтверджень достовірності повідомлень ФСБ Росії.

На прикордонно-представницькій зустрічі російські прикордонники наполягали на раніше наданій інформації, але не змогли надати жодних підтверджень факту порушення кордону групою осіб з України, в тому числі слідів перетину кордону на місцевості.

“Російська сторона також не надала будь-якої інформації про особу, яка, на їхнє повідомлення, загинула, і зброю, яку порушник міг використовувати”, – зазначено в повідомленні.

Як ми вже розповідали раніше, троє озброєних людей намагалися прорватися в Росію з території України, силовики відкрили вогонь і одного з них вбили.

А також, в Закарпатській області від вогнепального поранення помер прикордонник відділу прикордонної служби «Соломоново» Чопського загону.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...