Медики назвали фатальні наслідки після COVID для організму

Медики назвали фатальні наслідки після COVID для організму
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У людей, які перехворіли на COVID-19 , частіше за всі інші наслідки зустрічається підвищений артеріальний тиск.

Loading...

Про це повідомив лікар імунолог-алерголог Володимир Болібок, пише Газета.ru.

«Ця тенденція до підвищення артеріального тиску через зниження еластичності судинних стінок по всьому організму», – зазначив експерт.

За словами лікаря, неясно досі, до якого органу людини може потрапити коронавірус. І незрозуміло, чи будуть наслідки для організму короткочасними або довготривалими: «Постраждати може весь організм. І що з цим робити – поки не знає, напевно, ніхто».

А американський вірусолог Дена Грейсон каже, що коронавірусна інфекція може спричинити за собою найрізноманітніші наслідки для організму – навіть після одужання. Наприклад, чоловіки після COVID-19 можуть зіткнутися з еректильною дисфункцією, повідомляє NBC Chicago.

За її словами, це також пов’язано з проблемами з судинами, які викликає COVID-19. Американська лікар попередила, що з часом можуть проявитися і інші наслідки інфекції, включаючи неврологічні ускладнення.

За словами професора Школи системної біології Університету Джорджа Мейсона Анчи Баранової, передчасне старіння організму – одне з можливих наслідків коронавірусу.

«Навіть у людей, які перехворіли дуже слабо, у 70 відсотків спостерігали патологію деяких внутрішніх органів. Тільки головна патологія була серцева, а в основному жировий гепатоз (страждає печінка) і жирові переродження тканини підшлункової залози. Зазвичай такі діагнози ставлять в 60 років, а у пост-ковідної групи – вже в 40 », – розповіла Баранова.

Також повідомляється, що група британських дослідників повідомила про небезпеку коронавірусу для мозку. За їхніми даними, у 62% пацієнтів з COVID-19, які отримали неврологічні і психіатричні ускладнення, виявилася пошкоджена система кровопостачання головного мозку. При цьому у 31% були виявлені сплутаність свідомості і тривалий несвідомий стан.

Раніше відомий лікар Євген Комаровський пояснив , чи дійсно «Диклофенак» деяким полегшує перебіг захворювання.

Як повідомлялося раніше, щоб прискорити розробку вакцини від COVID-19, а саме дослідження ефективності препарату, Всесвітня організація охорони здоров’я може провести експеримент , заражаючи коронавірусів SARS-Cov-2 здорових людей.

Джерело: Народна Правда
загрузка...