ООН підтримала резолюцію України щодо Криму

ООН підтримала резолюцію України щодо Криму
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Генасамблея ООН підтримала проект посиленої резолюції України щодо мілітаризації анексованого Криму Росією.

Loading...

Відповідне рішення було прийнято на засіданні в понеділок, 7 грудня.

При цьому проект української резолюції підтримали 63 країни, проти виступили 17, і ще 62 держави утрималися.

Проти української резолюції проголосували Росія і її союзники: Вірменія, Білорусь, Сербія, Сирія і Венесуела. Також проти документа голосували Зімбабве, Камбоджа, Китай, Куба, КНДР, Киргизія, Лаос, М’янма, Нікарагуа та Іран.

Країни підтримали резолюцію по Криму: Німеччина, Грузія, Угорщина, Польща, Франція, Хорватія, Ізраїль, Італія, США, Туреччина, Великобританія, Естонія, Швейцарія і Кіпр.

Раніше Кулеба назвав дату саміту Кримської платформи. Іноземні партнери України готові брати участь у Кримській платформі, зустріч якої повинна пройти в Києві.

Як ми вже розповідали раніше, в Росії депутати підтримали закони, які передбачають штрафи і навіть позбавлення волі до десяти років за заклики і спроби відчуження території РФ. Мова в першу чергу йде про Крим.

А муфтій Польщі Томаш Мишкевич вибачився за скандальний календар з «російським» Кримом. Нагадаємо, напередодні релігійне Об’єднання мусульман видало календар з мечетями в Криму – український півострів був вказаний частиною Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...