Тепло повернеться до України: синоптик здивував прогнозом до середини грудня

Тепло повернеться до України: синоптик здивував прогнозом до середини грудня
Автор Романова Марі в Новини/Погода

На відміну від попереднього року, коли внаслідок домінування атлантичного тепла метеорологічної зими не було, в цьому – метеорологічна зима прийшла разом з календарною. І прийшла вона зі сходу, завдяки потужному сибірському антициклону.

Loading...

Своїм прогнозом на найближчі дні ділиться в Facebook начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

За його словами, до четверга в Україні (зокрема, в Черкаській області) пануватиме морозний антициклон “Xavier” – істотних погодних змін не буде. При високому атмосферному тиску збережеться суха погода з помірними морозами вночі 5-10º, вдень 2-7º погода.

У другій половині тижня зі зміною східного синоптичного процесу на південний намітиться тенденція на невелике потепління. З південними вітрами почне надходити більш тепле повітря, температура підвищиться вночі до 0-5º морозу, вдень 0-3º тепла. У найближчі 10-12 днів різкого похолодання не очікуємо. 12- 15 грудня можливі невеликі опади з ожеледних явищами.

Синоптик Наталка Діденко озвучила прогноз погоди на 8 грудня – завтра антициклон визначить суху погоду в більшості областей, опади можливі на південному заході і в західних областях.

Народний синоптик Леонід Горбань раніше повідомляв, що температура повітря в грудні буде постійно коливатися – холод буде змінюватися більш теплими днями.

Погода в Україні в грудні не буде дуже холодною. Народний синоптик Володимир Деркач прогнозує «зимовий бабине літо».

Народний синоптик Леонід Горбань також ділився прогнозом погоди в Україні на кінець листопада і грудень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...