Бойовики на Донбасі стягують танки і артилерію на передові позиції

Бойовики на Донбасі стягують танки і артилерію на передові позиції
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Проросійські бойовики на Донбасі почали активне посилення своїх позицій на передовій танками і артилерією.

Loading...

Подробиці повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

“Станом на 12:00 поточної доби, фактів порушення режиму припинення вогню зафіксовано не було”, – наголошується в повідомленні.

Так, командування оперативного угруповання проросійських бойовиків продовжує нарощувати заходи бойової підготовки, залучаючи максимальну кількість особового складу артилерійських, танкових і мотострілкових підрозділів.

“На цьому тижні на полігонах тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях терористи одночасно проводять заняття з вогневої підготовки та водіння бойових машин, збори з командирами взводів і молодшим командним складом, збори з командирами бойових машин, а також показові інструкторсько-методичні заняття”, – повідомили в Мінобони.

Також противник підсилює передові позиції 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК угруповання російських окупаційних військ за рахунок чергових артилерійських підрозділів і танків з порушенням мінських домовленостей щодо відведення озброєння і військової техніки з лінії зіткнення.

Як ми вже розповідали раніше, до Верховної Ради внесли законопроект про продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Також з’явилася думка, що новообраний президент США Джо Байден може змусити Росію піти з Донбасу і виконати свої міжнародні зобов’язання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...