Рідні ледь домоглися, щоб її забрали до лікарні: у Сумській області жінка “згоріла” від COVID-19

Рідні ледь домоглися, щоб її забрали до лікарні: у Сумській області жінка “згоріла” від COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Охтирці Сумської області за 4 дні “згоріла” від COVID-19 55-річна Ірина Чернецька. Жінка ходила на роботу з температурою до 40 градусів.

Подробиці повідомляються в сюжеті “Надзвичайних новин”.

Loading...

Чернецька вийшла на роботу з температурою. Вона не падала, тому жінка вирішила повернутися додому. Тільки через 4 дні сімейний лікар повідомив їй результати аналізів: COVID-19 і двостороннє запалення легень.

“Їй було не гірше і не краще. Ходила в туалет, їла, відлежувалася, не скаржилася. Приймала таблетки. При цьому температура не падала”, – розповів чоловік Михайло Чернецький.

Тільки через добу рідні викликали швидку допомогу, але місця в опорній Тростянецькій лікарні не було. Тому її поклали в місцеву Охтирську лікарню, де вона через 4 дня померла. За словами лікарів, пацієнтку вже привезли у важкому стані.

“Стан пацієнтки було важким, а в останні дні дуже важким. Декомпенсована форма діабету, інтоксикація і коронавірусна пневмонія”, – сказав заступник глави Охтирської районної лікарні Олександр Лисенко.

Рідні померлої звинувачують в її смерті сімейного лікаря, який не відразу направив жінку до лікарні. Колеги кажуть, що поки Чернецька тиждень хворіла вдома, її стан тільки погіршувався.

Сімейний лікар Юхим Досій каже, що на момент прийому пацієнтки, вона не потребувала госпіталізації, хоча і місць в лікарні не було.

Глава Тростянецького центру первинної медичної допомоги Світлана Лобола підтвердила, що місць в лікарнях немає і хворих з легкою пневмонією лікують вдома.

Як повідомлялося раніше, в одній зі столичних клінік від COVID-ускладнень помер відомий одеський політик, бізнесмен, власник готелю «Токіо Стар», де сталася смертельна пожежа в 2019 році, Вадим Чорний.

Волонтер Ігор Радченко опублікував в YouTube відео, як напівголого чоловіка вивозять з лікарні для пацієнтів з COVID-19. Незрозумілий інцидент стався в Нікополі Дніпропетровської області. Автор ролика зазначає, на вулиці стояв мороз, а чоловік був розгублений і навіть не знав, куди саме його везуть.

Джерело: Народна Правда
загрузка...