Схуднути до Нового року: дуже дієвий спосіб на три тижні

Суть методу у виконанні неважких фізичних вправ

Схуднути до Нового року: дуже дієвий спосіб на три тижні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Виглядати чарівно у новорічну ніч – мрія кожної жінки, фахівці порадили, як зробити схуднення швидким та ефективним.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ГолосUA.

У перший тиждень передноворічного марафону привчіть себе до певних навантажень. Вранці перед роботою або ввечері після роботи виконуйте мінімальний комплекс вправ – щоденний сет повинен складатися з 50 присідань, 30 випадів на кожну ногу, 40 сідничних містків і 15 віджимань від колін. Завершувати тренування слід планкою в упорі лежачи за 30-40 секунд і невеликою розтяжкою.

У другий тиждень додайте до програми цих тренувань щоденну ходьбу. Необхідно проходити як мінімум 15 тисяч кроків щодня.

На третьому тижні – безпосередньо перед новорічною ніччю – потрібно як слід струснуть свій організм, оскільки такі струси дають хороший жироспалюючий ефект. Всі вже звичні вправи необхідно виконувати по колу. Кожна вправа (присідання, випади, містки, віджимання) виконуйте по одній хвилині. Відпочиньте одну хвилину і повторіть коло заново. Робіть три кола в день і не забувайте про ходьбу.

Щоб зберегти досягнутий результат назавжди, ні в якому разі не поєднуйте навантаження з будь-якими – строгими і нестрогими – дієтами. Будь-яке обмеження в їжі, запевняють експерти, обов’язково «повернеться» до вас після свят новими зайвими кілограмами.

Раніше ми розповідали про популярні дієти, які здатні нашкодити здоров’ю. Дієтологи радять в жодному випадку не застосовувати такі способи схуднення.

Джерело: Народна Правда