Виплати на дітей для ФОПів: які документи потрібні для оформлення

Виплати на дітей для ФОПів: які документи потрібні для оформлення
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Україні відновили виплати на дітей до 10 років фізичним особам – підприємцям І і II груп.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

У відомстві зазначили, підприємці, які отримували виплату допомоги в травні-серпні 2020 року, таку допомогу отримуватимуть і надалі. Фізичним особам-підприємцям, які раніше не зверталися за даною виплатою, для призначення і виплати допомоги на дітей необхідно звернутися в управління соціального захисту населення, за місцем проживання до 15 грудня 2020 року, з пакетом необхідних документів у паперовій формі (оформити можна і електронну заявку за посиланням https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/ з фотокопіями відповідних документів):

– копіями свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
– довідкою з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
– копією документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
– копією рішення районної держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною). 

Виплати на дітей для ФОПів: які документи потрібні для оформлення

Як повідомлялося раніше, народні депутати підтримали законопроект №4439-д. Таким чином, Рада відстрочила введення касових апаратів для ФОПів.

Напередодні президент Володимир Зеленський підписав закон про відтермінування введення касових апаратів (РРО) для фізичних осіб підприємців до 1 січня 2022 року.

 

Джерело: Народна Правда