Зеленський підписав закон про відтермінування касових апаратів для ФОПів

Зеленський підписав закон про відтермінування касових апаратів для ФОПів
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Введення касових апаратів (РРО) для фізичних осіб підприємців (ФОП) відстрочили до 1 січня 2022 року.

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами про порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій »№ 1017-ІХ, який Верховна Рада прийняла 1 грудня 2020.

Loading...

ФОПи, які є платниками єдиного податку другої-четвертої груп і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує граничного обсягу доходу, встановленого для першої групи платників єдиного податку, крім здійснюють діяльність в сферах ризику, можуть не користуватися РРО до 2021 року.

Документ скасовує штрафні санкції за невідповідність готівкових коштів сумі, яка зазначена в денному звіті РРО, а також за відсутність попереднього програмування товарів в реєстраторах розрахункових операцій (програмних реєстраторах розрахункових операцій).

Також до 1 січня 2022 продовжили застосування знижених розмірів фінансових санкцій за порушення суб’єктами господарювання окремих вимог закону про використання РРО при проведенні розрахункових операцій.

Нагадаємо, незважаючи на це, в Києві триває акція протесту руху «SaveФОП» – підприємці проти введення касових апаратів. 4 грудня вони намагалися заблокувати проїзд транспорту в урядовому кварталі. В результаті відбулися бійки з поліцією.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...