Білл Гейтс назвав дату, коли COVID-19 остаточно піде

Білл Гейтс назвав дату, коли COVID-19 остаточно піде
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Пандемія COVID-19 повинна зникнути навіть в країнах, що розвиваються до 2022 року, цьому сприятиме поява до 2021 шести вакцин.

Як пише CNBC, таку заяву зробив співзасновник корпорації Microsoft Білл Гейтс.

Loading...

Він нагадав, що крім уже схваленої Pfizer/BioNTech будуть доступні вакцини Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson і Novavax. При цьому шостого виробника препарату Гейтс не назвав. Головне, на його думку, справедливо розподілити ці вакцини по світу: “Нам потрібно переконатися, що ми справедливі. Не те, наскільки ви багаті, визначає, чи отримаєте ви доступ до цієї вакцини”.

Як відомо, Фонд Білла і Мелінди Гейтс працює з Індійським інститутом сироватки, який є найбільшим в світі виробником вакцин. Мета співпраці – початок виробництва і поширення вакцини-кандидата проти коронавірусу від AstraZeneca на національному рівні.

Гейтс говорить, що аналогічна домовленість буде укладена і з Novavax, він також хоче налагодити масове виробництво вакцини Johnson & Johnson.

Відзначимо, що Johnson & Johnson, Novavax і AstraZeneca вимагають менших витрат при випуску і зберігаються простіше, ніж вакцини від Pfizer і Moderna.

Харківська компанія «Біолік» спростувала інформацію про виробництво російської вакцини від СOVID-19 «Супутник V» на своїх потужностях.

Напередодні російський фонд прямих інвестицій і Центр імені Гамалії заявили, що готові виробляти вакцину в Україні та подати документи для її реєстрації державними регулюючими органами. Більш того, там додали , що випуск готової форми вакцини на території України вже налагодила одна з провідних фармацевтичних компаній – АТ Біолік.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...