У Харкові спростували виробництво російської вакцини “Спутник V”

У Харкові спростували виробництво російської вакцини “Спутник V”
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Харківська компанія “Біолік” спростувала інформацію про виробництво російської вакцини від СOVID-19 “Спутник V” на своїх потужностях.

Відповідну заяву розмістили на сайті компанії.

Loading...

“АТ “Біолік”, як національний виробник вакцин, технічно здатний здійснити виробництво вакцини від коронавірусу, але тільки при наявності її державної реєстрації в Україні. На даний момент АТ” Біолік “не підписувала жодних контрактів, не отримувало жодних трансферних технологій з виробництва вакцини “Спутник V” або будь-яких інших вакцин проти коронавірусу та ніколи не виробляли таких вакцин на технологічній базі компанії”, – йдеться в заяві.

Цікаво, що напередодні російський фонд прямих інвестицій і Центр імені Гамалії заявили, що готові виробляти вакцину в Україні та подати документи для її реєстрації державними регулюючими органами. Більш того, там додали , що випуск готової форми вакцини на території України вже налагодила одна з провідних фармацевтичних компаній – АТ Біолік.

У Харкові спростували виробництво російської вакцини “Спутник V”

Також повідомлялося про те, що в ході дослідження вакцини Pfizer / BioNTech померли шість учасників добровольців. Два летальні випадки сталися в вакцініруемих групі, чотири – в групі плацебо.

 

Джерело: Народна Правда