Білорусь закриває свої кордони на виїзд з країни з 21 грудня

Білорусь закриває свої кордони на виїзд з країни з 21 грудня
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Білорусі закриває наземні кордони на виїзд з 21 грудня в рамках боротьби з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на території країни.

Обмеження торкнеться і виїзду на територію України і країн Європейського Союзу, зазначено в постанові Ради Міністрів Білорусі.

“З 21 грудня 2020 року в цілях запобігання поширенню в Білорусі інфекції, викликаної коронавірусом Covid-19, тимчасово призупинено перетин державного кордону Білорусі на виїзд з республіки її громадянами, а також іноземцями, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання на території Білорусі”, – зазначено в документі.

Обмеження торкнуться тільки наземних прикордонних пунктів, виліт з Білорусі на літаку і раніше буде дозволений.

Також, влада республіки мають намір випускати з країни тих, хто представить іноземний трудовий договір або вчиться за кордоном, а також тих, хто має дозвіл на проживання в іншій країні. При цьому виїжджати вони зможуть не частіше ніж один раз на півроку.

Раніше в кінці жовтня Білорусь вже закривала державні кордони в зв’язку з епідемією коронавируса.

Як ми вже розповідали раніше, навіть якщо не враховувати геополітичні проблеми, Україна не може і не буде використовувати російську вакцину проти COVID-19 «Спутник V«, адже препарат не пройшов третю стадію клінічних випробувань.

Тим часом, в листопаді кількість госпіталізацій пацієнтів з COVID-19 збільшилася на 25% (в порівнянні з жовтнем) – до 63 958 тисяч чоловік.

Джерело: Народна Правда