Чотири бійця ЗСУ загинули на Донбасі з початку перемир’я

Чотири бійця ЗСУ загинули на Донбасі з початку перемир’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Збройні формування РФ на Донбасі здійснили 309 обстрілів позицій українських військових з 27 липня по 29 листопада, загинули 4 українських бійців, ще 15 отримали поранення.

Цифри озвучив заступник Постійного представника України в ОБСЄ при міжнародних організаціях у Відні Ігор Лоссовський, пише “Укрінформ”.

За його словами, незважаючи на відчутний прогрес в імплементації угоди про додаткові заходи щодо зміцнення режиму припинення вогню, узгодженого на засіданні ТКГ 22 липня 2020 року, Російська Федерація продовжує збройні провокації, в тому числі шляхом відкриття прицільного вогню:

“Всього за період з 27 липня по 29 листопада 2020 року позиції Збройних Сил України поблизу 43 житлових районів Донецької та Луганської областей були обстріляні 309 раз”.

Відзначається, що в 11 випадках збройні формування РФ відкривали вогонь із забороненого “Мінськом” озброєння. Також окупанти 36 разів використовували заборонені БПЛА, зокрема для скидання гранат на українські позиції.

Крім того, за цей час нарахували 20 випадків інженерного зміцнення позицій з російської сторони. Останнє також заборонено мирними домовленостями.

Як повідомлялося раніше, Наталя Пащенко – «міністр охорони здоров’я ЛНР» купила квартиру в Ірпені під Києвом, а також відправила свою дочку Софію Буку на навчання в Університеті Гренобль-Альпи (UGA) у Франції.

Проросійські бойовики на Донбасі почали активне посилення своїх позицій на передовій танками і артилерією.

Джерело: Народна Правда