Місцеві вибори в Україні: 67 кандидатів набрали 0 голосів, але при цьому стали депутатами

Місцеві вибори в Україні: 67 кандидатів набрали 0 голосів, але при цьому стали депутатами
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

На місцевих виборах в Україні був встановлений антирекорд – 67 кандидатів отримали нуль голосів в округах, але при цьому стали депутатами. Сталося це через те, що балотувалися вони за списками прохідних партій. При цьому кожен другий “нульовий” депутат – представник “Опозиційною платформи – За життя”.

Loading...

Про це повідомляє “Чесно”.

Експерти відзначають, що найбільше “нульових” депутатів обрали в Луганській і Донецькій області. “Нульових” депутатів немає тільки в обласних радах і районних радах в місті.

“Рекордсменами за кількістю” нульових “депутатів у районних і міських радах стали Луганська і Донецька області. Найбільше” нульових “депутатів виявилося серед представників партії” Опозиційною платформи – За життя “- 31”, – відзначають аналітики.

Місцеві вибори в Україні: скільки голосів отримала кожна партія

Фахівці також нагадали, що в липні Верховна Рада провалила голосування за поправки за квотою в 5% (це були б дійсно відкриті списки) і 50%, авторами якої виступали нардепи фракції ОТЗЖ. Тому автоматично залишилася компромісна квота в 25%.

Найбільше “нулів” пройшли в Сєверодонецький районна рада Луганської області – 20 з 54 депутатів райради.

Місцеві вибори в Україні: 67 кандидатів набрали 0 голосів, але при цьому стали депутатамиМісцеві вибори в Україні: 67 кандидатів набрали 0 голосів, але при цьому стали депутатами

Як повідомлялося раніше, Слуга народу, ОТЗЖ і Батьківщина сформували коаліцію в Київській області.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...