Російської вакцини в Україні не буде: Шмигаль озвучив остаточне рішення

Російської вакцини в Україні не буде: Шмигаль озвучив остаточне рішення
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Навіть якщо не враховувати геополітичні проблеми, Україна не може і не буде використовувати російську вакцину проти COVID-19 “Спутник V“, адже препарат не пройшов третю стадію клінічних випробувань.

Loading...

Таку заяву в інтерв’ю “Українській правді” зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Стосовно російської вакцини, навіть якщо не враховувати геополітичні моменти, то вона не пройшла третю стадію клінічних випробувань. Тобто вона не може бути використана в Україні, так само як в розвинених країнах”, – підкреслив Шмигаль.

За словами прем’єра, третя – це найбільш масова стадія, що демонструє всі ризики, загрози, які може нести в собі препарат. Тому “сьогодні мова про закупівлю російської вакцини не йде”.

Напередодні російський фонд прямих інвестицій і Центр імені Гамалії заявили, що готові виробляти вакцину в Україні та подати документи для її реєстрації державними регулюючими органами. Більш того, там додали , що випуск готової форми вакцини на території України вже налагодила одна з провідних фармацевтичних компаній – АТ Біолік.

При цьому харківська компанія «Біолік» спростувала інформацію про виробництво російської вакцини від СOVID-19 «Супутник V» на своїх потужностях.

Джерело: Народна Правда