В Україні на 25% почастішала госпіталізація хворих з COVID

В Україні на 25% почастішала госпіталізація хворих з COVID
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У листопаді кількість госпіталізацій пацієнтів з COVID-19 збільшилася на 25% (в порівнянні з жовтнем) – до 63 958 тисяч чоловік.

Loading...

Про це повідомляє Національна служба здоров’я.

Там також додали, що в листопаді на 44% зросла кількість пацієнтів, яких підключили до кисню – майже до 46 тисяч (63% від усіх пацієнтів, яких лікували, в листопаді). При цьому 13 тисяч осіб вже потребували інтенсивної терапії (реанімації), 5,6 тис були підключені до апаратів ШВЛ.

Найбільше госпіталізацій було в Києві (6,321 тис.), Одеській (3,822 тис.), Харківській (3,749 тис.),  Дніпропетровській (3,719 тис.) областях.

При цьому в цілому в листопаді виявили 349 тисяч нових випадків захворювання – це майже стільки ж, скільки було за весь час пандемії (до 1 листопада загальна кількість виявлених випадків було 395 тисяч).

Як повідомлялося раніше, у пацієнтів, які перехворіли COVID-19 безсимптомно, може проявитися ряд небезпечних ускладнень, наприклад, інфаркт, головні болі, подагра, проблеми з нирками.

Напередодні лікарі спростували міф про те, що діти переносять COVID-19 без ускладнень. Виявилося, що коронавірус SARS-CoV-2 пошкоджує кровоносні судини більшості заражених дітей.

Відзначимо, уряд України планує посилити карантин на початку січня, оскільки очікується, що добова захворюваність COVID-19 підскочить до 20-25 тисяч.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...