В Україні заборонили новорічні вечірки: для кого зробили виняток

В Україні заборонили новорічні вечірки: для кого зробили виняток
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини

Навіть до початку локдауну в Україні з 8 січня, ресторанам і закладам громадського харчування забороняється проводити будь-які новорічні святкування. Винятком стануть лише шкільні новорічні святкування.

Loading...

Таку заяву зробив державний санітарний лікар, заступник глави Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає “Громадське Радіо”.

Обмеження для роботи ресторанів і кафе, а також церков, театрів, кінотеатрів і музеїв ввели додатково до тих, які передбачає “помаранчева” епідемічна зона. Останні будуть діяти в країні і після локдауна, так як карантин уряд продовжив поки до 28 лютого включно.

“Заборонено проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів в закладах громадського харчування”, – підкреслив Ляшко.

  • ресторани і заклади громадського харчування можуть бути відкриті до 23:00;
  • при цьому касові апарати не повинні працювати після 22:00 (відповідно, до цього часу в закладі мають відбутися замовлення і розрахунок).

У той же час, в школах і дитячих садах проводити новорічні ранки можна. Хоча тільки в межах однієї групи або класу.

Але, з 8 січня такі заходи проводити вже не дозволять, так як почнуть діяти інші обмеження. Як відомо, до 24 січня українські школи повинні працювати дистанційно або ввести канікули. Студенти також будуть переведені на дистанційне навчання, а свою роботу продовжать тільки дитячі садки.

Як ми вже розповідали раніше, в листопаді кількість госпіталізацій пацієнтів з COVID-19 збільшилася на 25% (в порівнянні з жовтнем) – до 63 958 тисяч чоловік.

Тим часом, у пацієнтів, які перехворіли COVID-19 безсимптомно, може проявиться ряд небезпечних ускладнень, наприклад, інфаркт.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...