Дату індексації пенсій у 2021 році можуть перенести: що про це відомо

Дату індексації пенсій у 2021 році можуть перенести: що про це відомо
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Дату щорічної індексації пенсій у 2021 році можуть змінити. Остаточне рішення буде прийнято після розрахунків бюджету Пенсійного фонду України.

Loading...

Подробиці озвучив міністр фінансів Сергій Марченко, передає прес-служба Мінфіну.

“Зазначу, що кошти на щорічну індексацію пенсійних виплат передбачені в повному обсязі. Зараз дискутуємо про терміни індексації – з березня або пізніше. З’ясуємо остаточно після оцінок і розрахунків бюджету Пенсійного фонду”, – сказав він.

Відзначимо, дефіцит Пенсійного фонду, який держава фінансує з держбюджету, щорічно зростає. Трансферти Пенсійному фонду в 2021 році складуть 195 млрд гривень.

“Це проблема, яка потребує системного вирішення. Модернізація повинна бути глобальною”, – сказав він.

Раніше, у вересні Кабінет міністрів прийняв постанову “Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб в 2021 році”. Постановою встановлено дату щорічної індексації пенсій – 1 березня.

Як ми вже розповідали раніше, деяким пенсіонерам почали приходити повідомлення, в яких сказано, що їхній дохід перевищує податкову соціальну норму. Внаслідок чого вони позбавляються пільг на оплату комунальних послуг.

Також, кілька тижнів тому парламент прийняв закон, який дозволяє Міністерству фінансів контролювати реєстри пільговиків і їхні фінансові потоки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...