Коронавірус почне залишати Україну в травні 2021 року – Ляшко

Коронавірус почне залишати Україну в травні 2021 року – Ляшко
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Ситуація з COVID-19 в Україні почне змінюватися на краще після локдауну, який повинні ввести 8 січня, вже до травня 2021 “дихати буде легше”, – таку заяву зробив головний санлікар країни Віктор Ляшко.

Своєю думкою він поділився в коментарі ТСН.

Loading...

“Орієнтовно, я вважаю, що вже з травня 2021 у нас буде вже такий адаптивний карантин, який дозволить дихати легше. Уже не буде такого, як було, в цей період”, – сказав він.

За словами Ляшка, поліпшенню ситуації сприятиме сезонність вірусу – навесні і влітку пандемія коронавірусу піде на спад.

Окремо лікар висловив упевненість в тому, що до цього часу в Україні вже з’явиться вакцина від COVID-19:

“Плюс, з’явиться вакцина і з кожним днем ​​все більше людей буде робити щеплення проти коронавірусу, формувати імунітет, який поступово стане колективним, і ми забудемо взагалі про цю жахливу хворобу”.

Раніше глава комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький заявив , що українці, які лікують COVID-19 будинки можуть отримати компенсацію.

Також повідомлялося, що роботодавці в Україні змінили підхід до працевлаштування через пандемію COVID-19. Зараз на деякі вакансії беруть тільки тих, хто вже перехворів і має на руках тест, який це підтверджує.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...