МЗС України анонсував санкції проти білоруських чиновників

МЗС України анонсував санкції проти білоруських чиновників
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

З’явилися подробиці щодо введення санкцій з боку України проти Білорусі після проведення президентських виборів в республіці.

Loading...

Про це у відповідь на журналістський запит “Українських новин” повідомили в міністерстві закордонних справ України.

“Ми приєдналися до заяв ЄС щодо застосування обмежувальних заходів проти окремих білоруських чиновників, які причетні до насильства і фальсифікацій виборів, в контексті забезпечення конвергенції політики України до політики ЄС відповідно до ст. 7 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС”, – нагадали в міністерства.

Також представники відомства підкреслили, що конкретне рішення про введення санкцій Україною поки не приймалося.

“Відповідно до закону України “Про санкції” рішення про застосування санкцій приймається Радою національної безпеки і оборони України і вводиться в дію відповідним указом президентом України”, – йдеться у заяві МЗС.

На даний час “триває процес виконання внутрішніх процедур, пов’язаних зі впровадженням індивідуальних санкцій щодо окремих білоруських чиновників з списку санкцій ЄС”.

МЗС України анонсував санкції проти білоруських чиновників

Як ми вже розповідали раніше, Україна вводить санкції проти Білорусі після фальсифікації результатів виборів президента, а також через порушення прав людини в цій країні. У Мінську вже заявили, що готують відповідну міру.

А також, Європейський Союз схвалив нові санкції проти Росії через порушення в області прав людини в рамках «справи Магнітського».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...