Організатору “референдуму ДНР” в Слов’янську в 2014 році винесли вирок

Організатору “референдуму ДНР” в Слов’янську в 2014 році винесли вирок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Слов’янську винесли вирок учаснику організації “референдуму” про створення так званої “Донецької народної республіки”. Сепаратист засуджений до п’яти років позбавлення волі після апеляції прокуратури.

Подробиці оприлюднила прес-служба Донецька обласна прокуратура.

Раніше, у вересні 2020 року Слов’янський міськрайонний суд визнав чоловіка, який був заступником голови “дільничної виборчої комісії №5” під час “референдуму” в травні 2014 року, винним у злочині за ч.2 статті 110 Кримінального кодексу (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і засудив його до п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном на два роки.

Потім, Донецька обласна прокуратура подала апеляцію і суд її частково задовольнив, засудивши учасника організації референдуму до п’яти років в’язниці без випробувального терміну і інших додаткових умов.

Як ми вже розповідали раніше, проросійські бойовики на Донбасі почали активну посилення своїх позицій на передовій танками і артилерією.

А також стало відомо, що Україна передадуть більше 300 ув’язнених, які зараз відбувають покарання на непідконтрольною території Донбасу. Але процес етапування почнеться тільки після завершення карантину, коли запрацюють всі пункти КПВВ.

Джерело: Народна Правда