Рада готує призначення кількох міністрів: що про них відомо

Рада готує призначення кількох міністрів: що про них відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Наступного тижня Верховна Рада планує призначити кількох нових міністрів. Зокрема, мова йде про керівників Міністерства освіти і науки та Міністерства енергетики.

Подробиці повідомила заступник голови фракції Євгенія Кравчук, передає РБК-Україна.

“Ми на початку наступного тижня будемо розглядати на фракції, в тому числі кадрові питання. Може бути навіть кілька засідань фракції, тому що насичений порядок денний. У першу чергу мова йде про призначення повноцінних міністрів в ті міністерства, де є виконуючі обов’язки”, – повідомила нардеп.

Нагадаємо, кілька тижнів тому Рада прийняла закон, який значно звузив повноваження виконуючих обов’язки міністрів.

Кравчук підкреслила, що необхідно якомога швидше призначити повноцінних міністрів. Вона зазначила, що нині виконуючі обов’язки міністрів двох відомств, претендуватимуть на ці посади, проте лише на засіданні фракції буде відомо, чи розглядаються інші кандидати.

За словами заступника голови фракції, голосування в сесійній залі може відбутися в другій половині сесійного тижня.

Тим часом заступник голови комітету з організації держвлади Олександр Качура в коментарі виданню не виключив, що Рада може призначити на посаду глави Міносвіти саме Сергія Шкарлета.

“Мова йде, наприклад, про ймовірне призначення міністра освіти. Тимчасово виконуючий обов’язки Шкарлет можливо буде призначений міністром, тому що він вже більше довіри отримав від депутатів за час своєї діяльності, можливо його призначатимуть”, – повідомив нардеп.

Як ми вже розповідали раніше, на місцевих виборах в Україні був встановлений антирекорд – 67 кандидатів отримали нуль голосів в округах, але при цьому стали депутатами.

Тим часом, стан Геннадія Кернеса, якого знову обрали міським головою Харкова, різко погіршився.

Джерело: Народна Правда