РФ відновила будівництво “Північного потоку-2”

РФ відновила будівництво “Північного потоку-2″
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російська Федерація відновила роботи з будівництва газопроводу “Північний потік-2“. Роботи проходять у територіальних водах Німеччини.

Подробиці передає “РИА Новости”.

У той же час, компанія Nord Stream 2 AG підтвердила відновлення будівництва газопроводу.

“Трубоукладач “Фортуна” укладе 2,6-кілометрову ділянку газопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини в водах на глибині менше 30 метрів (100 футів)”, – повідомили в компанії.

У той же час, в Конгресі США схвалили військову допомогу Україні і санкції проти “Північного потоку-2”. Санкції будуть вводитися за надання кораблів для трубоукладання, а також за послуги зі страхування проекту.

Крім того, США закликали Німеччину зупинити будівництво “Північного потоку-2”. Як заявила тимчасовий повірений у справах США в Німеччині Робін Куінвілл, ЄС і Німеччина повинні накласти мораторій.

Як ми вже розповідали раніше, РФ вживає заходів, щоб обійти санкції Америки, вимоги Європейського союзу і обмеження Данії, і швидко добудувати «Північний потік 2«. Але це може призвести до екологічної катастрофи.

Тим часом,польське Управління з охорони конкуренції і споживачів (UOKiK) оштрафувало «Газпром» на 29 мільярдів злотих (близько 7,6 мільярда доларів) за будівництво газопроводу «Північний потік-2».

Джерело: Народна Правда