Україна – це Росія з гангреною: віце-спікер Держдуми РФ зробив скандальну заяву

Україна – це Росія з гангреною: віце-спікер Держдуми РФ зробив скандальну заяву
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Віце-спікер Держдуми Росії Петро Толстой вважає Україну частиною Росії з гангреною, частиною Росії, в якій живуть “російські” люди, на яких провели експеримент.

Loading...

Скандальну заяву він зробив в програмі Тіни Канделакі “Спеціальний гість” на телеканалі RTVI.

Тіна Канделакі запитала, чому федеральні канали Росії продовжують обговорювати Україну, хоча в Росії є свої внутрішні проблеми. У відповідь Толстой відповів, що “проблеми України обговорюються, тому що Україна – це частина Росії”:

“Проблеми України ми обговорюємо тому, що це такі ж російські люди, на яких поставили і довели до кінця певний експеримент, який не пройшов у нас. Тому це цікаво, на мій погляд”.

Потім він порівняв Україну з людської кінцівкою, в якій почалася гангрена:

“Ось уявіть собі, що у тебе дуже-дуже болить нога, і ти приходиш до своїх друзів і починаєш говорити, що у тебе болить нога. І в принципі ніхто тебе не дорікне, що ти така супер-егоїстична … ну не можна про це постійно говорити. Ти постаралася полікувати … Ми говоримо, але поки не лікуємо. Сподіваємося, що пройде. Гангрена не проходить. Її треба лікувати. Тому будемо лікувати “.

Окремо він підкреслив, що у Володимира Зеленського немає шансів побудувати окрему від Росії державу:

“І поки практика показує, що прихід такої яскравої людини, як Володя Зеленський, не допомогло вибудувати якийсь суверенітет України … Я його бачив, коли він працював в КВН тут в Москві. Ще до того, як … Мене дуже радувало. Він бігав зі смартфоном, з усіма фотографувався. Говорив “понад усе”. Вивчив мову, яку називають українською, і дуже себе весело вів. І здавалося, що ось воно, ось-ось: що, де, яка Україна? “.

В Україні підпільно (продукти з РФ знаходяться під санкціями) торгують російськими цукерками.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...