Як правильно носити маску на вулиці взимку: поради медиків

Як правильно носити маску на вулиці взимку: поради медиків
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Лікарі розповіли, як правильно носити маску на вулиці взимку, а саме в морозні дні. Медики нагадують, що це засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей.

Loading...

А якщо постійно носити маску на вулиці в мороз – вона швидко намокає і охолоджується, передають РІА Новини.

“Маска – не теплий в морозі елемент. Тому якщо йдеш по безлюдній вулиці – зніми маску. Важливо розуміти, що коли ми дихаємо і розмовляємо, з того боку маски, яка прилягає до обличчя, утворюється волога. А з самого початку нашого інструктажу по правильному носіння масок ми звертали увагу на те, що якщо маска волога, її треба зняти і викинути “, – стверджує медик Олена Бєлова.

А лікар-інфекціоніст Микола Малишев також вважає, що маски на морозі абсолютно не потрібні.

“На морозі маска швидко стане мокрою, це вже не є захистом. Якщо маска стає вологою, її треба обов’язково змінювати, а на вулиці, якщо одиночний перехожий, які там свідчення для маски? Ніяких”, – повідомив Малишев.

Як ми вже розповідали раніше, число хворих COVID-19 по всьому світу досягло майже 70 млн осіб – 69 738 975. Від ускладнень померли 1 мільйон 585 тисячі 48 пацієнтів.

Тим часом, вакцину від коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні першими отримають військові і медпрацівники. В цілому, українців розділили на 9 груп, які будуть прищеплювати по черзі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...