Чаплига: Путін зробив те, що народ України повинен був зробити давно – наклав на Слуг індивідуальні санкції

Чаплига: Путін зробив те, що народ України повинен був зробити давно – наклав на Слуг індивідуальні санкції
Автор Желізняк Олександр в Новини

Путін зробив те, що народ України повинен був зробити давно. Взяв і наклав на Слуг санкціями. Індивідуально. Про це заявив політичний оглядач Михайло Чаплига:

«Мережа вибухнула криками” Слуг “… Одні по простоті душевній організації на грунті дегенерації, намагаються з цього робити піар – їм можна пробачити, а інші щиро ображені і обурюються – мовляв, а нас то за що?

Багато в слуг вважали, що якщо вони будуть відповідати передвиборчим обіцянкам Зеленського і вести прагматичну лінію всередині Слуг, то їх мине чаша сія. Не минула. Чи не тому, що вони не праві або мало прогнулися … Та хоч попку вигни кішкою – не допоможе.

Просто не можна бути “проти” і при цьому бути частиною “противного”. Бачиш, що фракція заселена соросятиною і транснаціоналами? Бачиш, що Зеленський просто лялька дурна в руках пройдисвітів? Вийди з фракції і поклади мандат. Це у нас на ТБ ти можеш петляти і розповідати про те, який ти правильний або правильна всередині все тих же Слуг … Як винен КМУ та Президент, а ти такий або така чиста … Так не працює. Точніше працює тільки на ТБ. А в прагматичному світі – немає. Ти або гарячий або холодний, але не теплий! До речі “теплий” в словацькому сленгу означає ЛГБТ.

При всіх за і проти, але Українцям вже давно потрібно було зробити зі Слугами те, що з ними зробив Путін… за нас. Ми терпимо відмазки і лицемірство… слухаємо правильні промови і толерируємо їх подальше перебування в середовищі критикованих ними со-Слуг … А не повинні ».

«Хіба ми не розуміємо, що головне для будь-якого з них – зберегти свою сраку у владі і нести правильну нісенітницю, щоб ще раз там окопатися але вже на руїнах Слуг? Розуміємо … І приймаємо … А Путін не прийняв. І зробив так, як повинен був значно раніше зробити кожен Українець.

Будь жінкою або чоловіком – не легітимізуй собою болото Слуг. Не згоден-вийди. Не вийшов-відповідай»- зазначив Чаплига.

Джерело: facebook.com

Джерело: Народна Правда