Крюкова: Шефір допомагає власниці StolitsaGrouр Молчановій в рейдерському захопленні ринку «Столичний» через «чорного» нотаріуса

Крюкова: Шефір допомагає власниці StolitsaGrouр Молчановій в рейдерському захопленні ринку «Столичний» через «чорного» нотаріуса
Автор Желізняк Олександр в Новини
Нотаріус Ніно Барамія в вихідний день, суботу, переоформила компанію, якій належить ринок “Столичний”. Про це повідомляється в Telegram-каналі “Крючок”, який веде журналістка Світлана Крюкова.
 
“Допомагаю Мін’юсту боротися з рейдерами, яких вже всі перемогли. Отже, в цей раз атака на знаковий об’єкт – ринок “Столичний”. Все по класиці. Чорний нотаріус. Зірка цього дня – Ніно Барамія – в суботній вихідний день переоформляє компанію, якій належить “РСХП” Столичний “, – йдеться в повідомленні.
Там зазначено, що нотаріус поміняла учасника підприємства ТОВ “Аграрний маркетинговий центр”, якому належить 78,5% ТОВ культового київського ринку. Що залишився пакет акцій належать забудовнику Владі Молчановій (власниця StolitsaGrouр, – ред.), Співінвестора партії “Батьківщина”, на користь якої, за словами дирекції ринку, і відбувається рейдерське захоплення.
“Простіше кажучи, тупо міняють засновника… Гадаю, зі схвалення лідерів політичної сили (” Батьківщина”, – ред.). Тому що без патронату на рівні впливових персон в політиці такі фокуси – безперспективні.
Адреса нотаріуса – Дегтярівська 28, кв 62 . Тел не відповідає. Вважаю, сьогодні був її останній день. До речі, колл-центр Мін’юсту у вихідні теж мовчить. Кожен має право на відпочинок.
Тільки журналісти не відпочивають. Засікаємо, скільки знадобиться держструктурі, щоб вирішити ситуацію “, – йдеться в повідомленні.
Світлана Крюкова також оприлюднила подробиці наради в Офісі президента, де була присутня і сама Молчанова.
 
“На додаток поста про рейдерське захоплення ринку «Столичний» описали деталі наради в Офісі президента, де були присутні такі знакові фігури, як Микола Тищенко та забудовник Влада Молчанова – під патронатом цілого Шефіра, який, за словами співрозмовників, активно обдзвонює людей по периметру і контролює тему Столички. З президентської адміністрації. Між реформами.
Важливі стали. Як Петя. Який під час Іловайська відкривав офшори і в проміжках між Армія / Мова / Віра збирав наради на тему розширення корпорації Рошен, за участю гендиректора компанії, генпрокурора та СБУ “, – резюмує ЗМІ.

Джерело: Народна Правда