Кравчук розповів про хороший і поганий варіант розвитку подій на Донбасі

Кравчук розповів про хороший і поганий варіант розвитку подій на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук оприлюднив найгірший і найкращий сценарії розвитку ситуації на Донбасі.

На його думку, найкращим варіантом була б зустріч політичних радників глав держав “нормандського формату” вже найближчим часом, передають Факти.

“(Радники) обговорюють подальші конкретні кроки, погоджуються з тим, що ці кроки слід інтенсифікувати і вони повинні бути реальними. Після цього скликається зустріч на вищому рівні, де все підтверджують обговорену позицію і приймають рішення, щоб почати втілювати в життя формулу “мир, мир та ще раз мир”, – зазначив Кравчук.

У разі, якщо цього не відбудеться, то влада України зобов’язані думати, як не допустити гіршого сценарію.

“Я особисто над такими варіантами думаю. Але поки вони не можуть бути озвучені. Оскільки маю великий досвід, знаю, що політику слід оголошувати рішення, коли вони вже продумані і готові до реалізації. Інакше це просто популізм”, – резюмував глава української делегації в ТКГ.

Як ми вже розповідали раніше, в полоні на тимчасово окупованих територіях Донбасу знаходиться 241 громадянин України.

Також стало відомо, що голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що при продовженні дії закону про особливий статус Донбасу в нього не будуть включати скандальну “формулу Штайнмайера”.

Джерело: Народна Правда