Погода в Україні в новорічну ніч: синоптики оновили прогноз

Погода в Україні в новорічну ніч: синоптики оновили прогноз
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Погода в Україні в новорічну ніч буде морозною, але при цьому в багатьох регіонах очікуються опади – сніг, мокрий сніг і дощі.

Детальний прогноз опублікували синоптики Gismeteo.

Loading...

Синоптики кажуть, що мокрий сніг/сніг з дощем, який замерзне і спровокує ожеледь, очікується в центральних, північних і північно-східних областях. Опади 31 грудня очікуються у всіх областях крім сходу. Але 1 січня дощі прийдуть і в ці регіони.

Морози при цьому будуть несуттєвими. 31 грудня та 1 січня прогнозується від 3 морозу до 2 тепла, на південному сході і півдні тепліше – до 7 тепла. Безпосередньо новорічна ніч буде холодною: особливо сильні морози очікуються на північному сході, півночі і в деяких центральних областях, де буде до 6 морозу. У решті регіонів від 4 морозу до 2 тепла. На півдні до 4 тепла.

Погода в Україні в новорічну ніч: синоптики оновили прогнозПогода в Україні в новорічну ніч: синоптики оновили прогнозПогода в Україні в новорічну ніч: синоптики оновили прогнозПогода в Україні в новорічну ніч: синоптики оновили прогнозПогода в Україні в новорічну ніч: синоптики оновили прогноз

Погода в Україні в новорічну ніч: синоптики оновили прогноз

Народний синоптик Леонід Горбань раніше повідомляв, що температура повітря в грудні буде постійно коливатися – холод буде змінюватися більш теплими днями.

Погода в Україні в грудні не буде дуже холодною. Народний синоптик Володимир Деркач прогнозує «зимовий бабине літо».

Народний синоптик Леонід Горбань також ділився прогнозом погоди в Україні на кінець листопада і грудень.

Начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань каже , що на відміну від попереднього року, коли внаслідок домінування атлантичного тепла метеорологічної зими не було, в цьому – метеорологічна зима прийшла разом з календарною. І прийшла вона зі сходу, завдяки потужному сибірському антициклону.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...