Український винзавод “Массандра” продали банку “Росія”: всі подробиці

Український винзавод “Массандра” продали банку “Росія”: всі подробиці
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Один з найбільших виноробних заводів України «Массандра» ( Крим ) проданий за 5,327 мільярда рублів (2 млрд гривень або 73 млн доларів) компанії «Південний проект» (дочірня фірма банку «Росія»).

Про це повідомляє «Крим. Реалії».

Loading...

Видання зазначає, що «Південний проект» зареєстрували в російському Санкт-Петербурзі, він на 99,9% належить «Акціонерному банку «Росія». У грудні 2017 року цей компанія купила завод ігристих вин «Новий Світ» в Судаку по 1,5 млрд рублів. Основним акціонером і колишнім головою ради директорів банку «Росія» є Юрій Ковальчук («касир Путіна»). Після анексії півострова Мінфін США ввів санкції проти Ковальчука.

Представництво президента України в Автономній Республіці Крим вже направило до прокуратури Криму, підконтрольної Україні, інформацію про продаж підприємства «Массандра», яка належить українському Міністерству аграрної політики. МЗС України також висловив протест через незаконного продажу винзаводу.

Як повідомлялося раніше, в Росії почнуть саджати в тюрму і штрафувати за «відчуження частини територій країни» і за заклик до цього. Відтепер порушенням вважається і заклик повернути Крим Україні.

Генасамблея ООН підтримала проект посиленою резолюції України щодо мілітаризації анексованого Криму Росією.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...