Українців атакує потужна магнітна буря: названа дата “удару”

Українців атакує потужна магнітна буря: названа дата “удару”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Магнітна буря рівня G2 накриє Землю вже в лічені дні. Геомагнітний шторм триватиме дві доби.

Астрофізики назвали нові дати магнітних бур в грудні, а лікарі дали поради, як уникнути серйозних наслідків від них.

Так, згідно з даними Лабораторії рентгенівської астрономії сонця ФІАН, сильного удару рівня G2 очікується вже в четвер, 10 грудня. На наступний день також прогнозують магнітну бурю, але її сила вже знизиться до рівня G1.

Наступна магнітна буря атакує людей на День святого Миколая, 19 грудня. 18 числа магнітосфера буде збудженою. 24 грудня також прогнозуються коливання, але менш інтенсивні.

Відзначимо, що вчені прогнозують в найближчому майбутньому посилення магнітних бур, в зв’язку з тим, що Сонце увійшло в “25-й цикл”, через що його активність почала зростати.

Українців атакує потужна магнітна буря: названа дата “удару”

Геомагнітні бурі найсильніше на собі відчувають метеочутливим люди. Проблеми зі здоров’ям можуть виникати також у літніх людей, тих, хто страждає серцево-судинними хворобами, гіпотоніків, гіпертоніків.

Названих категорій слід особливо уважно стежити за своїм здоров’ям у ці дні. Може “стрибати тиск, збиватися серцевий ритм, сильно боліти голова.

Як ми вже розповідали раніше, свинець і нікель могли стати причиною спалаху невідомого захворювання в індійському штаті Андхра-Прадеш – хімічні речовини знайшли в зразках питної води і молока.

Також нагадуємо, навіть ті люди, які перехворіли COVID-19 в легкій формі вимагають відновлення організму і дотримання певних заборон.

Джерело: Народна Правда