Вартість проїзду в маршрутках Києва та області може зрости до 12 гривень

Вартість проїзду в маршрутках Києва та області може зрости до 12 гривень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві та Київській області ціна проїзду в маршрутці може вирости до 12 гривень за поїздку. Це може статися вже в першому кварталі 2021 року.

Loading...

Таку заяву зробив директор “Трансгрупп” Володимир Назаренко. У той же час, до 8 січня підвищувати ціну проїзду не планують.

“8 числа сказали, що буде локдаун, до 8 числа ніхто не буде піднімати ніяких цін через те, що перевізники розуміють, що у людей зараз грошей немає. Якщо зараз підняти ціни, то всі скажуть, що це не перевізники, а якісь шкуродери”, – заявив директор” Трансгрупп “.

Але вже в першому кварталі 2021 року можуть відбуватися якісь зміни.

“А хто вийде і виживе після локдауну, це вже будемо бачити, хто зможе виїхати, хто не зможе, і далі буде вирішуватися, яка буде ціна … Вартість може вирости до мінімум 12 гривень. У першому кварталі наступного року можна очікувати якісь зміни в плані вартості проїзду в громадському транспорті “, – сказав Назаренко.

За словами фахівця, пасажиропотік в маршрутках впав десь на 40%. У січні-жовтні 2020 року пасажирообіг підприємств транспорту становив 41,8 млрд пасажирів на квадратний кілометр, або 46,3% від обсягу січня-жовтня 2019 року.

Всього послугами пасажирського транспорту за цей період скористалися 2,1 млрд пасажирів, або 60,2% від обсягу січня-жовтня 2019 року.

“Для приватних підприємців питання про введення в дію електронного квитка є дуже болючою темою через те, що витрати на валідатори і іншу електроніку лягають на приватні компанії, а в зв’язку з епідемією коронавірусу ці кошти складно знайти”, – резюмував Назаренко.

Як ми вже розповідали раніше, ціни на опалення зростуть, оскільки взимку збільшаться тарифи на газ.

Тим часом, інфляція на споживчому ринку в Україні в листопаді 2020 року в порівнянні з жовтнем 2020 зросла на 1,3%, з початку року – 4,1%, що призвело до істотного зростання цін на різні категорії товарів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...