Як схуднути до Нового року: корисні та ефективні поради

Як схуднути до Нового року: корисні та ефективні поради
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Щоб схуднути за короткий термін, і не мучити ні себе, ні оточуючих, спробуйте дводенні «розвантаження». Організм сприймає їх як «струс» і тому буде активно спалювати жирові відкладення.

Про це розповіла дієтолог Людмила Бабич.

«Варто пам’ятати, що дієти розраховані на кілька днів не повинні бути «моно» – тобто складатися з вживання лише одного продукту або групи продуктів (наприклад, тільки на білках або тільки на рослинній їжі). У будь-якому навіть самому дієтичному меню повинне бути місце білкової їжі (яйця, варена курятина, морепродукти) інакше така дієта дуже неприємно відіб’ється на м’язової тканини і пружності шкіри. Фрукти і овочі теж обов’язкові. Так само, як і нехай навіть невелика, але щоденна «порція» вуглеводів», – зазначила лікар.

Розвантажувальний день – хороший варіант, який дозволить швидко позбутися від кілограма-двох і «пожвавити» обмін речовин. Варто пам’ятати, що мова йде саме про один день – розтягувати такий варінт на кілька днів небезпечно і шкідливо і для здоров’я, і для фігури. Розвантаження протягом дня бажано може (на відміну від експрес-дієти) проходити тільки на одному продукті.

«Наприклад, цілий день проведіть тільки на овочах – нехай організм відпочине від білка. Вибирати для розвантаження фрукти не варто – все-таки в них багато цукру і багато плодів не варто їсти на голодний шлунок, особливо при хворобах травної системи. Фруктові кислоти, до того ж, підвищують апетит. Виняток – яблука, але все ж на сніданок краще не сирі плоди, а печені без цукру», – порадила медик.

Хорошим варіантом вважається також розвантажувальний день на кефірі із низькою жирністю. За добу можна вжити півтора-два літра кисломолочного напою, і більше нічого. Це не тільки допоможе організму скинути кілограм, а то й два зайвої ваги, але і запустить механізм очищення організму і навіть налагодить травлення.

На наступній день не відразу накидайтесь на їжу, а входьте в свій звичний режим поступово, починайте з легкої їжі. Ідеальним початком дня стане тарілочка теплою вівсяної каші.

Нагадаємо, раніше ми писали, про те, як схуднути на 10 кілограмів за 5 днів.

Джерело: Народна Правда