“Путін керував ситуацією”: Навальний заявив, хто його отруїв

”Путін керував ситуацією”: Навальний заявив, хто його отруїв
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Російський опозиціонер Олексій Навальний ще раз заявив, що за його отруєнням стоїть особисто президент Росії Володимир Путін, а саме замах було влаштовано співробітниками ФСБ.

Про це російський політик заявив в ефірі радіостанції “Ехо Москви”.

Loading...

За його словами, цю операцію ФСБ здійснювала як державне завдання: “У мене немає жодних сумнівів, що Путін керує цією ситуацією. Ми тут бачимо операцію довжиною майже 4 роки, в якій задіяні десятки людей, в тому числі кілька генералів ФСБ”.

Він вважає, що директор ФСБ Олександр Бортніков не зробив би цього без наказу Путіна, тому що “це справжній терористичний акт за Кримінальним кодексом”.

Як відомо, Олексій Навальний був отруєний нервово-паралітичним речовиною – це підтвердили лабораторії Німеччини, але в Кремлі стверджують, що опозиціонер міг сам отруїтися «Новачком». Наприклад, Путін в розмові з президентом Франції Еммануелем Макрона назвав Навального «простим баламутом в інтернеті», а також припускав, що той міг сам прийняти «Новачок», який могли завезти з Латвії, де живе один з його винахідників.

В одному з перших інтерв’ю, яке Олексій Навальний дав виданню Der Spiegel, він заявив, що до його отруєння причетний особисто президент Росії Володимир Путін: «Я стверджую, що за цим злочином стоїть Путін, у мене немає інших версій події».

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...