Локдаун в Україні: школярів відправлять на канікули або переведуть на дистанційку

Локдаун в Україні: школярів відправлять на канікули або переведуть на дистанційку
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Міністерство освіти і науки України рекомендує школам оголосити канікули або терміново організувати можливість дистанційного навчання з 8 по 24 січня 2021 року – на час локдауна.

Loading...

Про це повідомляється на офіційному сайті МОН.

Листи з відповідними рекомендаціями відправлені главам місцевих департаментів освіти і науки. У відомстві звертають увагу на те, що школи мають право самостійно оголосити канікули за частиною 3 і 4, статті 10 закону “Про повну загальну середню освіту”. У той же час тривалість канікул у навчальних закладах не може бути менше 30 календарних днів протягом навчального року:

“Так, в частині 3 зазначено, що освітній процес в закладах загальної середньої освіти організовується в рамках навчального року, який починається 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Частина 4 пояснює, зокрема, що структуру і тривалість навчального року, тижні, дні, занять, а також форми організації освітнього процесу визначає педагогічна рада установи в межах часу, передбаченого освітньою програмою”.

Глава Комітету Ради з питань здоров’я нації та медичної допомоги Михайло Радуцький раніше відзначав , що жорсткі карантинні обмеження можуть ввести раніше наміченого терміну.

Глава столичної Госпродпотребслужби Олег Рубан заявляв , що введення локдауна в Україні призведе до закриття шкіл і дитячих садів. Крім того, буде обмежена і робота метрополітену.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...