Рада звільнила міністра у справах ветеранів і позбавила одного нардепа мандата

Рада звільнила міністра у справах ветеранів і позбавила одного нардепа мандата
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Верховна Рада в ході засідання 16 грудня звільнила міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба, а також припинила повноваження народного депутата Руслана Требушкіна (позафракційний). Одночасно з цим зняли з розгляду питання про відставку міністра охорони навколишнього середовища і природних ресурсів Романа Абрамовського.

Відзначимо, відставку Бессараба підтримав 251 народний депутат. Стосується Требушкіна, то його на місцевих виборах обрали мером Покровська Донецької області.

Loading...

 “Обозреватель” пише , що ще на розгляді зміни внесень до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства в сфері захисту природних екосистем від пожеж. Також розглянуть питання щодо пільг і підвищення оплати праці професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я.

Також у другому читанні планується прийняти законопроект щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада прийняла закон про державний бюджет на 2021 рік. Доходи держбюджету передбачені в сумі 1 092 083,3 млн гривень, що на 70 031,4 млн гривень більше, ніж у 2020 році. 

Також повідомлялося, що Кабінет міністрів переніс підвищення мінімальної зарплати до 6,5 тис. грн з липня на грудень 2021-го. Крім того, депутати не стали підвищувати зарплати медикам. Зараз молодим лікарям доводиться йти в лікарні на зарплату в 6-7 тис. грн. У той же час в Польщу їх звуть на таку ж роботу, але на зарплату в близько 100 тис. грн.

Через відмову ВР збільшити витрати на медицину, МОЗ підготував законопроект, який, як вважають чиновники, дасть можливість підвищити зарплати медикам.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...