Геннадію Кернесу планують поставити пам’ятник у Харкові

Геннадію Кернесу планують поставити пам’ятник у Харкові
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Харкові планують увічнити пам’ять мера міста Геннадія Кернеса – адміністрація хоче поставити пам’ятник політику або назвати на його честь вулицю.

Подробиці повідомив Ігор Терехов, секретар Харківської міськради, який після смерті мера Геннадія Кернеса буде виконувати його обов’язки, передає Страна.

На даний момент в міськраді продумують різні варіанти, як вшанувати пам’ять Геннадія Кернеса.

“Геннадій Адольфович став брендом Харкова. Стільки, скільки він зробив для міста, ніхто для нього не зробив. І ми обов’язково увічнимо пам’ять Кернеса в Харкові. Це наш святий обов’язок перед ним. Деякі варіанти ми зараз опрацьовуємо з юридичної точки зору. Увічнити людини можна по-різному. Це може бути як пам’ятник, так і вулиця, проспект, названі його ім’ям. Ми зараз думаємо, як це зробити. Хоча я вважаю, що Кернес вже і так увічнив себе багато в чому в Харкові. Наша задача – зробити так, щоб пам’ять про Кернеса збереглася у людей”, – зазначив Ігор Терехов.

Також секретар міськради розповів, яким був Кернес за життя. Вони з Тереховим дружили останні 10 років.

“Я з Геннадієм Адольфовичем знайомий дуже давно, ще з тих пір, коли мером Харкова був Михайло Пилипчук, а Кернес був депутатом міської ради. Ми дружимо останні 10 років. Ми проходили з ним різні етапи життя, але я завжди в ньому цінував одна якість: він вмів дружити. Кернес важко сходився з людьми, але розходився ще важче. Не було такого, щоб він не прийшов на допомогу. він робив для близьких людей все можливе і неможливе. Кернес дуже чуйний. Якщо він дружив, він дружив назавжди”, – сказав Терехов.

Як ми вже розповідали раніше, в ніч на 17 грудня помер мер Харкова Геннадій Кернес. Він помер від ускладнень після COVID-19.

А бізнесмен Павло Фукс розповів про останні дні життя мера Кернеса.

Джерело: Народна Правда