Покарають підприємства: в Україні по-новому штрафуватимуть за маски на підборіддях

Покарають підприємства: в Україні по-новому штрафуватимуть за маски на підборіддях
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

В Україні по-новому штрафуватимуть за маски на підборіддях. Депутати зобов’язали підприємства стежити за тим, щоб їх відвідувачі носили маски правильно – прикриваючи і ніс, і рот. За стягування маски на підборіддя доведеться заплатити штраф у розмірі від 3400 до 5100 грн.

Відповідний законопроект №3890 у другому читанні прийняли 241 голосами. Документ, як пише “Обозреватель”, розробив Кабінет міністрів і подав до парламенту прем’єр-міністр Денис Шмигаль ще кілька місяців тому.

Відповідно до документу, підприємства всіх форм власності (починаючи від торговельних центрів і закінчуючи державними установами) повинні контролювати, щоб їх відвідувачі не знімали маски в приміщенні.

Каратимуть тих, хто впустить в громадський транспорт, торговельні центри і будь-які інші заклади відвідувачів, у яких маски надіті на підборіддя. Їм доведеться заплатити штраф у розмірі від 3400 до 5100 грн.

Нагадаємо, в листопаді були прийняті схожі правила , але з покаранням для фізосіб, які неправильно носять маски в громадських закладах. Для тих, хто демонстративно носить маску на підборідді, передбачили штрафи в розмірі від 170 до 255 грн. Тільки за кілька днів дії нових штрафів правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності 2 111 осіб.

 

 

Джерело: Народна Правда