Путін назвав окупацію Криму проявом “демократії”

Путін назвав окупацію Криму проявом “демократії”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Росії Володимир Путін заявив, що окупація українського Криму була нібито проявом “демократії”.

Таку заяву глава Кремля зробив під час щорічної прес-конференції, яка пройшла сьогодні, 17 грудня.

Путін стверджує, що, таким чином, нібито відстоював інтереси своєї держави.

“Я відчуваю відповідальність за те, що відбувається з Росією, з її народом. І все буду робити в інтересах Російської Федерації. Це стосується і “повернення” Криму до складу нашої російської держави. Звертаю вашу увагу, що це було зроблено на основі “волевиявлення” народу”, – стверджує президент РФ.

Він порівняв ситуацію в Криму з Косово і висловив обурення, що Захід не підтримує дії окупантів на Кримському півострові. За словами Путіна, долю цієї території нібито зумовило голосування її жителів на “референдумі” 2014 року.

“Але вам чомусь це не подобається. Хочу нагадати, що демократія – це влада народу. Треба або визнавати це, або відмовитися від цього терміну взагалі. Вводяться певні санкції щодо кримчан. За що ви вводите проти них санкції? Якщо це “анексія”, то вони не винні ні в чому? За що ж їх тоді карати? а якщо це не “анексія”, а результат їх “голосування”, тоді треба визнати, що це демократія і залишити їх в спокої так само, як і претензії до Росії з приводу “анексії”, – резюмував Путін.

Як ми вже розповідали раніше, Володимир Путін після внесення змін до конституції і обнулення своїх термінів не визначився, чи братиме участь у виборах президента в 2024 році.

Тим часом, комітет постійних представників країн Європейського Союзу схвалив продовження санкцій проти Росії через порушення суверенітету і територіальної цілісності України.

Джерело: Народна Правда