Рада призначила міністром освіти скандального колишнього “регіонала”

Рада призначила міністром освіти скандального колишнього “регіонала”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Верховна Рада України 17 грудня призначила на посаду міністра освіти і науки чинного виконувача обов’язків глави МОН Сергія Шкарлета. Одночасно депутати не змогли призначити на посаду міністра енергетики колишнього виконавчого директора «Нафтогазу» Юрія Вітренка.

Шкарлета підтримали 226 народних депутатів. Його кандидатуру підтримали: «Слуги народу» (171), «Опозиційна платформа – За життя» (20), «За майбутнє» (12), група «Довіра» (16) і 7 позафракційних депутатів.

Loading...

Сам Шкарлет заявив, що у нього 25 років досвіду роботи в системі освіти, хоча депутати нагадали йому про виявлення плагіату в його власних наукових роботах. Також відомо, що він був членом «Партії регіонів». В одному з інтерв’ю Шкарлет навіть зізнавався, що підтримує Віктора Януковича з 2004 року: “Політичні орієнтири я обрав ще в 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося випробувати на собі певний тиск тодішньої правлячої партії , яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи “Партії регіонів”.

Одночасно з цим 17 грудня Верховна Рада не змогла призначити на посаду міністра енергетики колишнього виконавчого директора «Нафтогазу» Юрія Вітренка. Кандидатуру Вітренка підтримали тільки 186 народних депутатів з 226 необхідних.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада в ході засідання 16 грудня звільнила міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба, а також припинила повноваження народного депутата Руслана Требушкіна (позафракційний). Одночасно з цим зняли з розгляду питання про відставку міністра охорони навколишнього середовища і природних ресурсів Романа Абрамовського.

Відзначимо, Требушкін досить скандальна особа. Наприклад, політик був соратником Віктора Януковича, входив в «Партію регіонів», а також висловлював подяку російському президенту Володимиру Путіну за Крим.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...