Росія звинуватила Україну в обстрілі житлових районів Донецька

Росія звинуватила Україну в обстрілі житлових районів Донецька
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Представник Росії в Тристоронній контактній групі по Донбасу Борис Гризлов звинуватив Україну в тому, що вона не дотримується режиму припинення вогню.

Як передає РІА Новости , про це політик сказав журналістам за підсумками зустрічі ТКГ 16 грудня.

Loading...

“Хоча на сьогоднішній день, за даними ОБСЄ, режим припинення вогню в цілому дотримується, кількість порушень зростає. У грудні продовжують фіксуватися українські обстріли житлових районів Донецька. Додаткові заходи щодо посилення режиму припинення вогню, які були узгоджені в липні Контактною групою, в значній мірі були спотворені і дезавуйовані Україною. Від верифікації порушень за участю обох сторін внутрішньоукраїнського конфлікту Київ наполегливо ухиляється “, – цитує політика видання.

За його словами, українська делегація в ТКГ “продовжує блокувати переговорний процес на політичному треку, відмовляючись розглядати дорожню карту Донбасу по врегулюванню конфлікту, вважаючи документ” неіснуючим “і наполягаючи на безальтернативності своїх підходів, викладених в підготовленому в Києві проекті документа, який в багатьох положеннях містить очевидні грубі порушення Мінських угод “.

Як повідомлялося раніше, Російській Федерації озвучили жорстку вимогу взяти на себе відповідальність за виконання домовленостей, досягнутих на саміті «нормандської четвірки» в Парижі щодо ситуації на Донбасі.

Раніше глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук заявив, що проведення зустрічі лідерів в «нормандському форматі», де обговорюється питання конфлікту на Донбасі, малоймовірна в 2021 році. Причина полягає в тому, що РФ не змінює свою позицію щодо невиконання Києвом узятих на себе Мінську домовленостями зобов’язань.

 

Джерело: Народна Правда