Україні передали тіло бійця, який перейшов на бік противника на Донбасі

Україні передали тіло бійця, який перейшов на бік противника на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Проросійські бойовики на Донбасі передали українській стороні тіло загиблого військовослужбовця. За попередньою інформацією, він нібито самовільно перейшов на бік противника.

Подробиці оприлюднила прес-служба української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ).

Як стало відомо, завдяки гуманітарній підгрупі в ТКГ українській стороні передали тіло військовослужбовця однієї з механізованих бригад ЗСУ.

Згідно з попередніми даними, він 14 грудня у стані сп’яніння самовільно і без зброї перейшов на бік противника. Встановлено, що він помер у результаті алкогольної або наркотичної інтоксикації.

“Спасибі міжнародним посередникам і групі “Евакуація 200″ за допомогу в поверненні тіла нашого військовослужбовця. Українська делегація висловлює щирі співчуття рідним і близьким померлого”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що за останній тиждень українська сторона не повідомляла про зникнення військовослужбовця на Донбасі.

Як ми вже розповідали раніше, Російській Федерації озвучили жорстку вимогу взяти на себе відповідальність за виконання домовленостей, досягнутих на саміті «нормандської четвірки» в Парижі щодо ситуації на Донбасі.

У той же час, бойовики блокують процес обміну полоненими на Донбасі, висуваючи вимоги, які неможливо виконати.

Джерело: Народна Правда