В регіонах України різко зросли тарифи на опалення: хто почне платити більше

В регіонах України різко зросли тарифи на опалення: хто почне платити більше
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В регіонах України почалося підвищення тарифів на опалення. Так, в Миколаєві місцеве Облтеплоенерго підняло тарифи на 35%, а в Одесі – на 23%.

Loading...

Тарифи були підвищені згідно з рішенням Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг від 30 листопада.

Так, Миколаївоблтеплоенерго з 1 грудня підвищує тарифи до 1 999,08 грн/Гкал з ПДВ. Перегляд тарифів було проведено в зв’язку зі зміною цін на газ на 35%.

У Нафтогазі стверджують, що вартість газу і опалення в Україні прив’язана до європейських хабів, в зв’язку з чим і відбувається зростання цін.

Також, відбулося зростання вартості послуг з розподілу природного газу Миколаївгазу з 1,308 грн/куб.м з ПДВ до 1,464 грн/куб.м з ПДВ, тобто на 11,92%.

А в Одесі тарифи на опалення збільшили на 23%, або на 282,71 гривні/Гкал (без ПДВ) до 1 511,62 гривні/Гкал.

Як ми вже розповідали раніше, українців змусять платити за зайві метри в квартирі – розщедритися в наступному році доведеться власникам квартир площею більше 60 квадратів і будинків від 120 квадратних метрів. Крім того, ставка збільшиться з 62,5 до 70,8 грн за квадрат.

У той же час , «Нафтогаз» з 1 листопада встановив ціну на природний газ для побутових клієнтів на рівні 6,33 грн / куб. м з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки). У порівнянні з жовтнем ціна газу зросла на 34,7%.

Джерело: Народна Правда